Edukacijske radionice u svrhu prevencije ovisnosti o pušenju

U sklopu projekta Federalnog ministarstva zdravstva, “Prevencija četiri riziko faktora po zdravlje stanovništva” naša Škola je zajedno sa JU Srednjom građevinskom školom Mostar odabrana za dodjelu grant sredstava za projekat pod nazivom “Mijenjamo svoje misli kako bi mijenjali svoju okolinu”  sa posebnim fokusom na konzumiranje duhana.

Nakon inicijalnog ispitivanja stavova učenika uslijedile su prve edukacijske i socijalizacijske radionice sa učenicima, koje se bave pojmom ovisnosti (sa posebnim fokusom na ovisnost o pušenju), time kako dolazi do razvoja ovisnosti i na koji način se može prevenirati. Ove radionice trebaju da posluže kao  uvod u literarne i likovne radionice , kada će učenici dobiti priliku da na kreativan način izraze svoja mišljenja i  stavove  a sve u svrhu izgradnje buduće kampanje i definiranja aktivnosti škole koje se tiču prevencije ovisnosti o pušenju.

0 Replies to “Edukacijske radionice u svrhu prevencije ovisnosti o pušenju”

1. Аквариум biOrb Classic 15 MCR серебро – Рекомендуем! Аквариум biOrb Classic 15 MCR сереброОсобенности продукта • Сферический аквариум с цветной светодиодной подсветкой и пультом д/у • Полный комплект • В качестве стекла использован – легкий, прозрачный и крепкий акрил”7 ФИЛЬТРОВ” рекомендует к приобретению! – Аквариум biOrb Classic 15 MCR серебро

игровой коврик аквариум купить,
    светильник для аквариума купить в москве,
    аквариумы сергиев посад купить,
    купить аквариум джебо в москве.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *