Edukacijske radionice u svrhu prevencije ovisnosti o pušenju

U sklopu projekta Federalnog ministarstva zdravstva, “Prevencija četiri riziko faktora po zdravlje stanovništva” naša Škola je zajedno sa JU Srednjom građevinskom školom Mostar odabrana za dodjelu grant sredstava za projekat pod nazivom “Mijenjamo svoje misli kako bi mijenjali svoju okolinu”  sa posebnim fokusom na konzumiranje duhana.

Nakon inicijalnog ispitivanja stavova učenika uslijedile su prve edukacijske i socijalizacijske radionice sa učenicima, koje se bave pojmom ovisnosti (sa posebnim fokusom na ovisnost o pušenju), time kako dolazi do razvoja ovisnosti i na koji način se može prevenirati. Ove radionice trebaju da posluže kao  uvod u literarne i likovne radionice , kada će učenici dobiti priliku da na kreativan način izraze svoja mišljenja i  stavove  a sve u svrhu izgradnje buduće kampanje i definiranja aktivnosti škole koje se tiču prevencije ovisnosti o pušenju.

0 Replies to “Edukacijske radionice u svrhu prevencije ovisnosti o pušenju”

1. Ведущая в Москве компания по ремонту компьютерной техники в Москве и Московской области:

Компания окажет для Вас услуги по настройке компьютера с выездом на дом. Специалисты компании установят ОС и программы, подключат wi-fi и настроить оборудование.
    Удаление вирусов с Вашего компьютера, установка лицензионного антивирусного программного обеспечения. Чистка компьютера от пыли, настройка работоспособности, проклейка термопасты.
    Компьютерный мастер приедет быстро и сделает всё качественно. Предоставляется гарантия на все виды выполненных работ.
    Также, производится ремонт другого оборудования.

Ссылки на сайт компании –
    интерси ремонт компьютеров,
    ремонт компьютеров телефонов москва,
    ремонт компьютеров измайлово,
    ремонт компьютеров москва официальный сайт,
    ремонт компьютеров отзывы сотрудников.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *