Edukacijske radionice u svrhu prevencije ovisnosti o pušenju

U sklopu projekta Federalnog ministarstva zdravstva, “Prevencija četiri riziko faktora po zdravlje stanovništva” naša Škola je zajedno sa JU Srednjom građevinskom školom Mostar odabrana za dodjelu grant sredstava za projekat pod nazivom “Mijenjamo svoje misli kako bi mijenjali svoju okolinu”  sa posebnim fokusom na konzumiranje duhana.

Nakon inicijalnog ispitivanja stavova učenika uslijedile su prve edukacijske i socijalizacijske radionice sa učenicima, koje se bave pojmom ovisnosti (sa posebnim fokusom na ovisnost o pušenju), time kako dolazi do razvoja ovisnosti i na koji način se može prevenirati. Ove radionice trebaju da posluže kao  uvod u literarne i likovne radionice , kada će učenici dobiti priliku da na kreativan način izraze svoja mišljenja i  stavove  a sve u svrhu izgradnje buduće kampanje i definiranja aktivnosti škole koje se tiču prevencije ovisnosti o pušenju.

0 Replies to “Edukacijske radionice u svrhu prevencije ovisnosti o pušenju”

1. car and hotel deals

Seguros de buceo / Video
    Responsabilidad Civil para Centros de Buceo Seguros de buceo Responsabilidad Civil para Centros de Buceo Para abrir un Centro de Buceo es obligatorio contar con un seguro de Responsabilidad Civil que ampare, entre otras cosas, la Responsabilidad Profesional y de Explotacion de la empresa y de sus trabajadores. En Dive & Travel Solutions te ofrecemos ]
    The post Seguros de buceo / Video appeared first on Credit News.

India Business

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *